HostGator » VPS Hizmet Sözleşmesi

HostGator.com, LLC hizmet kullanımı [bundan sonra "HostGator" olarak anılacaktır] bu koşullar anlaşmayı oluşturmaktadır.Buradan Gizlilik Politikası görebilirsiniz.

1.) İptal ve İadeler
Personelimiz tarafından denetlenen, herhangi bir kural ihlali veya herhangi bir kötüye kullanım durumunda hesabınıza bağlı hizmetlerin geçici olarak askıya alınması veya sonlandırılmasına yol açacaktır.

Müşteriler iptal formu aracılığı ile herhangi bir zamanda hesaplarını iptal edebilir. HostGator kredi kartı ile veya Paypal ile ilk faturada ödenen tutarı herhangi bir müşteri için sadece bir Virtual Private Server ücretini koşulsuz olarak 45 gün içinde iade eder.

Sadece ilk kez açılan hesapşar iade için uygundur. Örneğin, önce bize bir hesap alıp, ıptal edip ve tekrar kaydolduğunuzda, ikinci hesabınız iadeye uygun olmaz.

Aşağıdaki ödeme metodları iade kapsamı dışındadır ve bu ödeme tipindeki iadeler kredi olarak hosting hesabına kayıt edilecektir:

  • Banka Havale Transferleri
  • Western Union Ödemeleri
  • Kişisel Çek
  • Para Transferleri

2.) Kaynak Kullanımı Sınırları
VPS hesapları:
a) 15 dakikalık yük ortalamasının CPU'nun çekirdeğinin değerinin iki (2) katından daha fazla miktarda olan uygulamalar,
b) Halka açık IRCd ya da kötü niyetli botlar çalıştıran uygulamalar,
c) Herhangi bir BitTorrent istemcisi veya tracker bağlantılar ya da karşıdan yasadışı içerik çalıştıran yazılımlar,
d) Halka açık veya kapalı proxy kullanımı ya da yasadışı ve zararlı içeriğe erişmek için bir proxy kullanımı.
e) Normal sunucu işlemlerini olumsuz yönde etkileyen yoğun uygulamalar.

3.) Inode'lar (Dosya ve Klasör Sayısı)
VPS hesapları dosya sistemi korumak için 1.000.000 varsayılan inode sınırı ile gelir. Kabul edilebilir bir gerekçesi var ise, sınırı artırılabilir. Bu tür istek yapmak için, lütfen destek ekibimizle e-posta ile ulaşınız.

4.) EPosta Politikası
VPS hesapları, Dedicated Sunucudaki (Kiralık Sunucu) posta ilkesi uygulanacaktır. Dedicated sunucu posta politikasına, tabi olacaktır.

5.) Yedekleme ve Veri Kaybı
Bu hizmetin kullanım sorumluluğu tamamen size aittir. Bizim yedekleme servisimiz müşterilerimize bir nezaket olarak verilmektedir. HostGator dosyalardan ve / veya hesabınızda bulunan verilerden sorumlu değildir. Sunucumuza aktardığınız dosyalar ve veriler için tam sorumluluğu almış ve tüm HostGator sunucularında depolanan dosyaları yedekleme ile korumak için sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız. Yedekleme işlemleri HostGator tarafından aksi yazılı olarak kabul edilmedikçe, askıya alınabilir ya da herhangi bir nedenle sona erdirilebilinir.

6.) Uptime Garantisi (Sunucu Çalışma Garantisi)
Herhangi bir kredi talebi HostGator'a yapılan gerekçeye bağlıdır ve HostGator takdirindedir. Üçüncü taraf izleme raporları monitör ağ kapasitesi / transit kullanılabilirliği de dahil olmak üzere çeşitli üçüncü kuruluşların oluşturduğu raporlar ve görüntülemeler gerekçe olarak kullanılamaz.Sunucusunun çalışma süresi, işletim sistemi ve diğer bireysel servisler tarafından bildirilen çalışma süresi farklılık gösterebilir Sunucu Update Zamanı Apache Web Server çalışma süresi olarak tanımlanır. Kredi talep etmek için, uygun bir gerekçe ile sales@hostgator.com adresiyle temasa geçiniz. Tüm talepler, e-posta yoluyla yazılı olarak yapılmalıdır. Zaman garantisi % 99.9, sadece paylaşılan (shared) / reseller çözümleri için geçerlidir. Dedicated ve VPS sunucular, kredi güncelleme garantisi kapsamı dışındadır. Sunucu süresinin garantisinde, sunucunun olduğu ağ garanti kapsamındadır.

Hizmet sözleşmesine geri dön

Top Merchant Providers
The highest rated merchant account providers on the web
Hostgator Online Forumları
- Gerçek Tecrübeler
- Hızlı Yanıtlar
- Grup Tartışmaları
- Değerlendirmleri Okuyun

HostGator müşterileri ne diyor? Forumlarımıza katılın ve Hostgator'un neden beklentilerinizi aştığını okuyun.
Software Partners
Hardware Partners
Basindan Yeni Haberler
HostGator Web Hizmetleri 2009 Inc 5000 Listesinde 239.
25 Agustos 2009'da
Inc., HostGator.com'u prestijli Inc. 5000 listesinde 2009'un en hizli buyuyen ozel sirketi olarak siralamistir.
HostGator Basin Kiti
- Resmi Logolar
- Gator Grafikleri
- Yazili ve Web
- Farkli Dosya Tipleri

Bu medya kiti basin mensuplari, partnerlerimiz ve HostGator.com'un promosyonunu yapmak icin diger cevrelerce kullanilmak uzere yapilmistir.
Odul Kazanan Hosting


Bes yildan uzun suredir sundugumuz ustun hizmet hayati boyunca bircok odule layik gorulduk.
HostGator Bloğu
- Şirket Haberleri
- Ürün Promosyonları
- Kullnaım kolaylıkları ve ipuçları
- HG Bloğunu Ziyaret Edin