HostGator »

Hizmetlerimiz

Ticari hizmetlerimizMerchant Services


Bazen online ödemeler karmaşık hale gelebiliyor, biz size ticari karşılaştırma sayfasını hem fiyat hem de ticari hesap oluşturma konusundaki farklı yöntemlerden dolayı okumanızı öneriyoruz.

Alan Adı Tescili


Bir çok alan adı uzantısını
.com .net .org .biz .info .tv .ws .cc .us and .bz dahil
yıllık 15$ ile başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz. - Alan adı tescilinizi buradan yapın.

Eğer ki alan adınızın tescil ücretini PayPal ile ödemek istiyorsanız lütfen tüm ödemeyi sales@hostgator.com adresine gönderip, PayPal benzersiz işlem numaranızı ve tescil ettirmek istediğiniz alan adınınızı bir mail ile sales@hostgator.com adresine gönderiniz.(İstediğiniz alan adının fiyatını belirlemek için telefon, email ve ya online sohbet vasıtaısyla HostGator ile irtibata geçiniz.)

SSL Sertifikaları


SSL, kredi kartı numaraları ve şifreleri gibi gizli verileri şifreler.Siteniz de kredi kartının kullanılabilmesi için paylasşılan yada özel SSL sahibi olmak zorundasınız. Eğer ki SSL sertifika sahibi iseniz yada yeni aldıysanız sizin için 10$ karşılığında sertifikanızı kurabiliriz yada 50$ karşılığında 128/256bit Comodo sertifikasını sizin için direk olarak kurabiliriz. Sipariş veya daha fazla bilfi için lütfen hostgator.com/ssl.shtml adresini ziyaret ediniz.

Script Yükleme


Script yüklemek de problem mi yaşıyorsunuz? Sizi daha fazla çılgına çevirmesine izin vermeyin artık! Sizin için tüm zahmete katlanabiliriz. Yüklenmesini istediğiniz scripti bize E-mail olarak gönderin. Bizden en çok yüklenmesi istenen WHMCS ve WHM otopilot scriptleridir. Yükleme maliyeti 25$'dan başlamaktadır( Bazı scriptler daha fazla maliyetli olabilir.).

Urchin İstatistikleri


Google’ın Urchin yazılımı bir veya daha cok website için trafiği analiz eder ve ziyaretçileriniz üzerinde kolay anlaşılır raporlar temin eder- nereden geliyorlar, sitenizi nasıl kullanıyorlar, onları müşteriye çeviren şey ne, ve daha fazlası. Eğer site içeriğiniz bir güvenlik firewall arkasındaysa, Google Analitik servisini kullanmanızı önleyen intranet veya iç ağ üzerinde ise , Google’in Urchin Yazilimi tam size göre bir program.

Ücretlendirme
  • 100 Alan Adı - Ücretsiz
  • 200 Alan Adı - $15/aylık
  • 300 Alan Adı - $25/aylık
Top Merchant Providers
The highest rated merchant account providers on the web
Hostgator Online Forumları
- Gerçek Tecrübeler
- Hızlı Yanıtlar
- Grup Tartışmaları
- Değerlendirmleri Okuyun

HostGator müşterileri ne diyor? Forumlarımıza katılın ve Hostgator'un neden beklentilerinizi aştığını okuyun.
Software Partners
Hardware Partners
Basindan Yeni Haberler
HostGator Web Hizmetleri 2009 Inc 5000 Listesinde 239.
25 Agustos 2009'da
Inc., HostGator.com'u prestijli Inc. 5000 listesinde 2009'un en hizli buyuyen ozel sirketi olarak siralamistir.
HostGator Basin Kiti
- Resmi Logolar
- Gator Grafikleri
- Yazili ve Web
- Farkli Dosya Tipleri

Bu medya kiti basin mensuplari, partnerlerimiz ve HostGator.com'un promosyonunu yapmak icin diger cevrelerce kullanilmak uzere yapilmistir.
Odul Kazanan Hosting


Bes yildan uzun suredir sundugumuz ustun hizmet hayati boyunca bircok odule layik gorulduk.
HostGator Bloğu
- Şirket Haberleri
- Ürün Promosyonları
- Kullnaım kolaylıkları ve ipuçları
- HG Bloğunu Ziyaret Edin