HostGator »

Satıcı Servisleri

Satıcı Servisleri

Online kredi kartı ödemeleri almak için iki ana yöntem vardır. Bir satıcı hesabını kendiniz alabilirsiniz, ya da üçüncü bir taraf satıcı hesabı kullanabilirsiniz. Günümüzde pek çok farklı ticari servis sağlayıcılar vardır. HostGator fiyat ve hizmet kalitesinde en iyi olmayı hedeflemektedir.

Bir üçüncü taraf satıcı hesabı ve kendi hesabı arasındaki fark nedir?

Kendi Satıcı Hesabı

Kendi satıcı hesabınızın olmasının, büyük esneklik ve faydaları vardır. Yeni başlayanlar için, müşterilerinizin ürün veya hizmet için ödemek için üçüncü parti (Paypal gibi) ile bir hesap için kayıt işlemi gerekli olmayabilir. Seçtiğiniz çözüm olarak, kablosuz ve faks yoluyla, kişi, telefon, Internet üzerinden gibi, pek çok yöntem aracılığıyla kredi kartlarını alabilirsiniz. Bir satıcı hesabı ile başlangıçta bile sayısız faydalar ile gelir, ve genellikle bir üçüncü şahıs hesabına göre daha az mal olacaktır. Çoğu şirket, acil yardım için 7 / 24 müşteri hizmeti sunmaktadır. Bir hesap onay almadan önce bir kurulum sürecinden ve genellikle diğer uygulamaya göre daha az risk departmanı ile sorunları vardır. Bu, şüpheli işlemlerden dolayı dondurulmuş hesaplar veya birikimlerin yerine düzgün bir süreç sağlamaya yardımcı olur.

Ayrıca, kendi ticari isminiz ve telefon numarasınız, müşteri kredi kartı ekstrenizde göstermek çok daha profesyonel bir görüntü sağlayabilir. Son olarak ve en önemlisi, bir satıcı hesabı, müşterilerin web sitenizi terk etmeden kredi kartı bilgilerini alma özellikleri ile, web sitesi ile sorunsuz bir entegrasyon sağlayabilir. Biz kendi satıcı hesabımız için Gotmerchant.com tavsiye etmekteyiz.

Biz ilk ticari sağlayıcı olarak kaydolduğumuzda, inanılmaz fiyatlar ve müşteri hizmetleri ile biz tanıyorduk. Onlarla birlikte olduktan sadece birkaç ay sonra, bizden alınan komisyon ortanları yükseltildi üstelik bize haber vermeden. Hesabımıza % 10 bloke koyuldu ve işlemler hakkında yalanlar söylendi. Bizim işlemlerinizi yarıya yakını satış başına % 5 ücret ile komisyonlandırıldı ve ilgili şirket hakkı olmadığı halde üzerinde hak iddia etti. Sağlayıcılar için araştırma yaparken, birçok şirketin kazanç elde etmek için aynı hilelerı olduğunu fark etti. Ancak, biz farklı bir şirket bulduk . Gotmerchant.com kişisel hizmet ve rekabetçi fiyat vermeyi taahhüt eden bir şirket. Gotmerchant.com mükemmel bir üne sahiptir ve 1998 yılından beri iş hayatındadır. Eğer kredi kartı kabul etmek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki satıcı başvuru formunu doldurunuz.

Oranlar hakkında daha fazla bilgi için, avantaj ve dezavantajları okumaya devam edin ...

Üçüncü taraf satıcı hesabı

Paypal ve 2checkout üçüncü taraf satıcı hesapları ne yapabilirsiniz?. Bu, müşterileriniz kredi kartı numaralarını saklamadan çekim yapma imkanı sağlar. Bir üçüncü taraf satıcı hesabı ile, temelde hesabınıza gitmek için ve satmak için "öğe oluşturmaya" tıklayın ve yinelenen bir ücret ya da belirlenecek bir fiyat ile çalışma mekanizmasına sahiptir. Tüm bu kararlar verildikten sonra, site sahibi ile müşterilerinize sunmak için bir link verir. Müşterileriniz daha sonra kayıt olmak için bu bağlantıyı gider. UYARI: Yasadışı olarak 3. parti iş modeli belirledindiğinde 2checkouts en büyük rakibi (Paysystems) MasterCard ve bizi kapatmaya zorlandı. Birçok kişi, 2checkout, listede olmayan diğer 3. taraf satıcı sağlayıcıları birçok ile birlikte aynı yolu izleyeceğine inanıyorum. Biz inanıyoruzki Paypal gibi diğer birçok güvenlik kontrolleri ile birlikte, banka hesap doğrulama yoluyla hesaplara arka plan kontrolleri yapmaktadırlar.

Avantajlar ve Dezavantajları

Paypal

Paypal, zaten hesap ödemeleri ve milyonlarca kişiye ulaşmak için en hızlı yoludur. Paypal çok güçlü bir üye tabanına sahiptir. Kendi satıcı hesabı olsa bile Paypal ile ödeme almak için de saçma olurdu. Satışlarımızın % 15'in üzerinde bir şey Paypal kullanan insanlar aracılığıyla yapılır. Paypal ile alışverişin avantajı banka kartı ve paranıza anında erişim imkanının olmasıdır! Paypal sorunsuz bir şekilde alışveriş sepetini sizin için çalıştıracak ve herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç olmayacaktır. Satış yaptığınız zaman sadece ücret/komisyon uygulanır. Ayrıca Paypal ile aylık ücret vardır. Paypal kazanılan fonların paranın, banka ve banka kartı kullanarak onları harcamak imkanı ya da bir kabul isteği verir. Paypal satıcı hesabı pek çok ülkede paypal tarafından desteklenmiyor nedeni satış kaybetme olmaktadır akılda tutulması gereken husus bazı insanlar sadece paypal görürse sizinle kayıt olmaz diye düşünüyorsanız (Onlar sizin Got Merchant gibi birinin kendi satıcı hesabı olmaması nedeniyle dengesiz bir şirket olarak düşünebilirsiniz.) Paypal bir diğer yararı modernbill gibi biz de dahil ücretsiz fatura yöneticisi oldukça iyi entegre olduğunu.

2checkout

2checkout çok yüksek işlem ücretleri vardır. Başlamak için bir 49 $ kurulum ücreti yoktur. Ücretsiz sorunsuz ve herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç vardır Onlar için alışveriş sepeti çalıştırın. 2checkout herhangi bir aylık ücret yok, bu yüzden sattığınız zaman sadece ücret uygulanır. 2checkout iki aylık kontroller şeklinde ödeyecektir. Çünkü yavaş yavaş Visa ve MasterCard tarafından kapatıldı 3. parti pazar 2checkout hesabı ya da paypal yanı sıra, orada herhangi bir diğer 3. taraf tüccar sağlayıcı önermiyoruz.

Gotmerchant.com

Gotmerchant.com için avantajları rekabetçi fiyatlandırma, kendi kişisel hesap yöneticisi, 7 / 24 müşteri hizmeti ve hızlı e-posta ve telefon yanıtları içerir. Gotmerchant.com güvenebileceğiniz bir isim ve Better Business Bureau bir üyesi. Tam fiyat bilgileri ve kredi kartı işlem ihtiyaçları için Gotmerchant.com neden seçmeliyim nedenleri için kendi web sitesini ziyaret ediniz.
Top Merchant Providers
The highest rated merchant account providers on the web
Hostgator Online Forumları
- Gerçek Tecrübeler
- Hızlı Yanıtlar
- Grup Tartışmaları
- Değerlendirmleri Okuyun

HostGator müşterileri ne diyor? Forumlarımıza katılın ve Hostgator'un neden beklentilerinizi aştığını okuyun.
Software Partners
Hardware Partners
Basindan Yeni Haberler
HostGator Web Hizmetleri 2009 Inc 5000 Listesinde 239.
25 Agustos 2009'da
Inc., HostGator.com'u prestijli Inc. 5000 listesinde 2009'un en hizli buyuyen ozel sirketi olarak siralamistir.
HostGator Basin Kiti
- Resmi Logolar
- Gator Grafikleri
- Yazili ve Web
- Farkli Dosya Tipleri

Bu medya kiti basin mensuplari, partnerlerimiz ve HostGator.com'un promosyonunu yapmak icin diger cevrelerce kullanilmak uzere yapilmistir.
Odul Kazanan Hosting


Bes yildan uzun suredir sundugumuz ustun hizmet hayati boyunca bircok odule layik gorulduk.
HostGator Bloğu
- Şirket Haberleri
- Ürün Promosyonları
- Kullnaım kolaylıkları ve ipuçları
- HG Bloğunu Ziyaret Edin